Hakkımızda

Kpssye.com 2012’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli deneme soruları üretmektedir. Bursa şehrinde konuşlanmış olan kpssye firması 20.000’in üzerinde orjinal sorular ile öğrencilere fayda sağlamak için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Sevgili Arkadaşlar, Bundan yedi yıl önce AÖF iktisat bölümünde okuyan öğrencilerle Facebook üzerinden kurduğumuz guruplarda sınavlara hazırlık amacıyla hazırladığım soruları paylaşarak çıktığımız yol bizi kurumsal bir firmaya dönüştürdü. Ders fasikülleri yayınlamakla başladığım faaliyette sizlerin destekleri beni son derece heyecanlandırdı, büyük hedeflere ulaşma mücadelesine şevkle sarılmamı sağladı. İddialı ve idealist bir eğitimci olarak bana son derece ciddi bir Misyon yüklediniz. Bu geçen yedi yıl içinde ekibimle birlikte çok yoğun çalışmalar yürüterek ve emek vererek; AÖF’si İKTİSAT— MALİYE — İŞLETME — KAMU YÖNETİMİ ve ADALET ÖN LİSAN bölümleri için sınavlara hazırlık kitapları yayınladık. Yine KPSS’ ye hazırlık için, KPSS İKTİSAT VE MALİYE kitaplarımızı tekrar gözden geçirerek yenileştirdik. Gelinen bu günkü noktada yukarıda belirtilen bölümlere ait 20 kitabımız yayımlandı. Gelinen bu aşama benim kadar sizlerin de eseridir. Bu yayınlarla NEVİNSU YAYINLARI kurumlaşma yoluna girmiştir.

Eğitim özel bir alandır. Eğitim için kitap yazmak ve yayıncılık tam bir uzmanlık gerektirir. Ben 20 yıllık eğitimci olmanın tecrübelerini, emeklerimi ve kendimi; “benim de söyleyecek sözlerim var. İddiam var” diyerek ortay koydum. İşte benim kitaplarımda bunu bulacaksınız. Mesele öğrenmeyi öğrenmekle ve öğretmekle doğrudan bağlantılıdır. Çoktan seçmeli test şıklı sınavlarla yapılan ölçme-değerlendirme özel bir alandır.  Bu tema esas alınmadan hazırlanan kitapların hiçbir kıymeti Harbiye’si yoktur. Bu tür hazırlık kitapları mutlaka konunun bütünü kapsayan inceleyici sorular sorularak hazırlanmalıdır. Çünkü bilgi başka türlü temellendirilip kökleştirilemez ve ölçülemez. İşte benim kitaplarımda bunu bulacaksınız. Sınavlarda başarınızın sırrı budur.

Bilindiği gibi AÖF sınavlarında yapılan son değişiklikle dört yanlışın bir doğru soruyu yok sayması, sınavlara yukarıda belirtiğim metotla hazırlanmış kitaplarla hazırlanmamızı zorunlu kılar. Sınavlarınıza NEVİNSU YAYINLARI’NIN kitaplarıyla hazırlanın mutlaka başaracaksınız. NEVİNSU YAYINLARI SINAV KAZANDIRIR.

Kitaplarımızı kpssye.com sitemizde kitabı incele butonu üzerine tıklayarak; bir kitapçı rafından elinize alıp, adeta mürekkep kokusunu içinize çeker gibi inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki her kitaba ait PDF dosyalarında ilgili bölüme ait kitapta bulunan tüm derslerden ve ders ünitelerinden yaklaşık 60 sayfalık bölümler bulunmaktadır. Bu bölümler konu anlatımlarını, hap bilgileri ve soruları içermektedir. Bu PDF dosyaları sizlerin sınavlarınızı başarı ile vermeniz için doğru kitabı almanıza hizmet etmek içindir. Sınavlara benim yayınlarımla hazırlananlar interaktif olarak Hocanızla hazırlanmanız denmektir. Sitemiz, Facebook sayfamız ve WhatsApp gurupları üzerinden iletişimdeyiz beraberiz. Nevin Hocanız her zaman yanınızda. Biliniz ki Sizlere hep destek, tam destek veriyor.

Hepinize başarılar diliyor, saygılar sunuyorum.

NEVİN SEÇKİN ULUS